FR  |  NL Bezorging 100% GRATIS(1) Bandenspecialist goedkoop online
+3318 362 0317 0,34€ BTW inbegrepen/min.
Gekwalificeerde Klantenservice
N°1 op klanttevredenheid (4) Advies 1001
Nieuwe klant? Mijn rekening  
Al Klant ?
Ik meld me aan
Wachtwoord vergeten ? Ik log in
Nieuwe klant ? Ik maak mijn account aan
Je bent een pro ? Ik maak mijn account aan PRO

Band MICHELIN CROSSCLIMATE+
235/40 R 18 95 Y

Categorie : Personenwagen

 | 

Seizoen : 4 seizoenen

  • 4.8 / 5
Sterke punten :

- 25 % 163€20
+ 2.86 € Milieuheffing = 166.06 € incl. BTW
in plaats van 217.80 € *

2 over Toevoegen aan winkelwagen
Leveringskosten :
Gratis aangeboden !(1)
Betaling
100% veilig
Leveringskosten :
Gratis aangeboden !(1)
Verwachte levertijd 30/03/2023

Beschrijving van de band MICHELIN Crossclimate+ 235/40R18 95Y

MICHELIN CrossClimate + De ultieme oplossing voor veranderlijk weer

Type: Personenvoertuig | Gebruik: 4 seizoenen

Ontdek de opvolger van de MICHELIN Crossclimate : de CrossClimate +. Na het commerciële succes van de CrossClimate komt Michelin terug met een verbeterde versie van de band. "Plus" voor een langere levensduur, meer veiligheid en een verbeterde grip (nogmaals).

 

 

De technologieën van de CROSSCLIMATE +


 

Optimale hechting

crossclimate plus nouveau mélange de gomme

Michelin heeft een nieuwe rubbersamenstelling ontworpen voor de CrossClimate + om meer veiligheid te garanderen aan de gebruikers.

De flexibiliteit van de nieuwe rubbersamenstelling zorgen voor een betere hechting aan de weg ongeacht de temperaturen.

Dankzij deze innovaties kunt u gerust op natte, besneeuwde of zelfs gladde ijzige oppervlakken rijden. Maar dat niet alleen! De rubbersamenstelling zorgt ook voor een uitstekende grip op droge wegen tijdens de zomer!

De veranderlijke temperaturen zullen geen invloed hebben op de prestaties van de nieuwe CrossClimate+.

Betere remcapaciteiten op droge wegen

crossclimate plus, innovation Michelin pour route sèche

Michelin heeft een nieuw sculptuur ontworpen voor het mengsel van de CrossClimate+ zodat deze betere prestaties levert op droge oppervlakken.

Wat is er veranderd? De CrossClimate+ heeft rubberblokken (zie de gele zones hiernaast) die steviger zijn. De sculptuur en de vorm zijn verbeterd om betere remcapaciteiten op droge wegen te krijgen.

Tijdens het remmen zorgen deze nieuwe rubberblokken van de CrossClimate+ ervoor dat u een sneller responds heeft. U zult hierdoor veiliger de weg over komen en gerust kunnen remmen.

Een betere grip op sneeuw

Michelin Crossclimate plus - Une meilleure longévité

De sculptuur van de CrossClimate + is verbeterd voor een betere wegligging op winterse wegen.

De band beschikt over 3D lamellen (zie hiernaast) voor een betere aandrijving op sneeuw. Het directionele profiel (in een V-vorm) zorgt voor een uitstekende wendbaarheid van de eerste tot de laatste kilometer.

Geniet met de CrossClimate + van een band die langer meegaat dan zijn concurrenten. Michelin heeft het loopvlak verstevigd voor een langere levensduur van de band.

Points forts
  •   Zeer veelzijdig
     
  •   Goede prestaties op natte oppervlakken
     
  •  Uitstekende grip op sneeuw
     
  •  Zeer goede remcapaciteiten op droge wegen
     
  •  Langere levensduur
     

Points forts:

  • Zeer veelzijdig
  • Goede prestaties op natte oppervlakken
  • Uitstekende grip op sneeuw
  • Zeer goede remcapaciteiten op droge wegen
  • Langere levensduur
Er is geen resultaat met de gekozen filters
Als u onze acties & aanbiedingen wilt ontvangen, Bevestigen
Betaal uw veilige banden Site &
Beveiligde - https Betaling
Banden tegen lage prijzen Laagste-prijsgarantie
op uw banden
Een ruime keuze banden 26000 gegevens
450 montagecentra
Band experts tot uw beschikking Gekwalificeerde Klantenservice

1001banden - Copyright 2005-2012 - Alle rechten voorbehouden 1001banden - - Verklaring CNIL N 1274917 - Algemene verkoopsvoorwaarden - Privacyverklaring
(5) Geldig maar niet gebruikt tarief volgens catalogus fabrikant. Dit is niet het tarief dat op de website gehanteerd wordt.